Kahramanmaraş

Ülkü, Ciddi ve Olgun Bir Arkadaş Arıyorum


Alkol sigara içen kumar, şans oyunları oynayan kişiler ve çocugu olanlar uzak dursun. Evlendiğimde zora kalmadıkça çalışmayı düşünmüyorum. Dine uygun şekilde bir iki ay flört edelim gelsin ailemden istesin ardından yuvamı kurmak istiyorum bu düşüncede olmayan yazmasın. Kahramanmaraş lıyım ve burada ailemle yaşıyorum. Tüm Türkiye den ulaşabilirsiniz.

3 Comments

3 Comments

 1. onur

  Ekim 27, 2017 at 6:02 pm

  merhaba hanımefendi adım onur siz tanımak isterim evlilik yuva kurmak istiyorum hayırlısıysa nasıbim olurmusunuz kotu bir alışkanlıgım yoktur hiç evlenmedim

 2. Emrah

  Ekim 30, 2017 at 11:33 am

  Merhaba bayanlar İstanbul’dan Ben Emrah 29 yaşındayım 1.74 boyundayım 70 kilo kahve renkli gözlü buğday tenliyim eli yüzü temiz bir bayanla arkadaşlık yapmak istiyorum telefon numaram

 3. Miktat

  Haziran 6, 2018 at 8:05 am

  Selam bayanlar boşandım ayrı yaşıyorum 49 yaşındayım kötü bir alışkanlığım kesinlikle yok sportif bir insanim Almanya’da yaşıyorum burada devlet demir yollarında calısıyorum tel numaram . ciddi olan bayanlar arasın. Ben ciddiyim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


En Popüler

Gizlilik

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için uyar - kaldır ilkesini benimsemiştir.

Şikayet ve içerik kaldırmak için mail adresimiz: info@arkadaslikkur.com

info@arkadaslikkur.com
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı