Kayseri

Nergis, 56 Yaş, Evlenmek İstiyorum


Ben eşimden ayrıldım çocuklarım evli yalnız yaşıyorum, bir dönüm bahçe içerisinde 80 meyve ağacım ve küçük hayvanlarla doğa ile iç içe sessiz mütevazi bir yaşantım var burayı bırakıp başka şehirde yaşama şansım yok,ruh ikizimi arıyorum. Kayseri de yaşıyorum yaşadığım yerde beraber yaşayacağım ve doğru ve güvenilir beylerin ulaşmasını istiyorum. Yaş önemli değil. Saygılarımla..

6 Gönderilen Mesajlar

6 Arkadaşlık Teklifi

 1. murqt

  Tarih: Bugün

  Merhaba nergis hanim ben Malatya’dan murat yaşım 35 tanışmak istiyorum sizinle yaşın önemi yok ise gerçekkten ….. benim numaram

 2. Fatih

  Tarih: Bugün

  Selam hanımefendi senin gibi hoş zarif bir hanımefendiyle tanışmayı çok isterim beraber güzel günler geçireceğimize şüphem yok kafa yapılarımızda uyuşuyor yeter ki evet de huzurun olayım beni kırmazsan ulaşırsan çok mutlu edersin beni.

 3. callo

  Tarih: Bugün

  merhaba nergis hanım bende sızın şartlarınız dayım 58 yasında emekliyim iletişim kurarsak detaylıca konuşmak isterim.

 4. can

  Tarih: Bugün

  selam nergis hanıfendi ben Alanya merkezde 60 yasında kendi dairesinde yalnız yasayan emekli beyim niyetim ciddi sizi tanımak isterim

 5. FERHAT

  Tarih: Bugün

  Nergis hanım selam saygılar. Yaşım 45 kendine öz güveni olan samimi ve ciddiyim hayat kısa şu 3 günlük dünyada mutlu huzurlu olmak hakkım. Bir günlük değil ALLAh şahittir bir ömür varım yaşamaya tanımadan karar verme güveniyorum kendine sen varsan bende varım sevgi ölür aşk biter saygı güven her şeye değer bende size sonsuz saygılarımı gönderiyorum.

 6. serkan

  Tarih: Bugün

  Yaşım 29 tanışmak isterim

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


En Popüler

Gizlilik

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için uyar - kaldır ilkesini benimsemiştir.

Şikayet ve içerik kaldırmak için mail adresimiz: info@arkadaslikkur.com

info@arkadaslikkur.com
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı