Kastamonu

Evlenmek İsteyen Dul ve Ciddi Bir Bayanım


Saygılar öncelikle herkese 58 yasındayım bir evlilik yaptım ve 4 yıldır dulum. dürüst kibar nazik olmasını istiyorum. Öncelikle yalanı olmıyacak .Rica ediyorum ciddi olanlar yazsın. aslen Kastamonu yaşıyorum kendi evim var ciddi olanlar ulaşırsa karşılığını alacaktır. 45 yaşından aşağısı lütfen hiç vaktini almasın istiyorum.

4 Comments

4 Comments

 1. mustafa

  Aralık 4, 2017 at 7:10 am

  Kastamonulu bayan ben Karabük de yalnız yaşayan 60 yaşında emekliyim sen bana uygun olduğunu düşünüyorum ve tanışmak istiyorum seninle adınız ne benim adım mustafa sana telefonum u veriyorum beni ararsan görüşelim ….. Bekliyorum tatlım ….

  • mustafa

   Aralık 6, 2017 at 2:16 pm

   58 yasinda ki kastamonunlu bayan beni ara konuşalım ikimiz aynı topragın insanıyız çok yakınız çabuk kaynaşacagız eminim .

  • AYHAN

   Mart 2, 2019 at 5:29 pm

   Arkadaşlık yapaabiliririz canım istersen

 2. Fatih

  Ocak 16, 2018 at 10:31 am

  selam hanımefendi bende senin gibi çok yalnızım beraber geçireceğimiz çok güzel günler bizi bekliyor huzurun olabilirim yeter ki evet de beni kırmazsan ulaşırsan çok sevinirim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


En Popüler

Gizlilik

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için uyar - kaldır ilkesini benimsemiştir.

Şikayet ve içerik kaldırmak için mail adresimiz: info@arkadaslikkur.com

info@arkadaslikkur.com
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı