Kastamonu

Evlenmek İsteyen Dul ve Ciddi Bir Bayanım


Saygılar öncelikle herkese 58 yasındayım bir evlilik yaptım ve 4 yıldır dulum. dürüst kibar nazik olmasını istiyorum. Öncelikle yalanı olmıyacak .Rica ediyorum ciddi olanlar yazsın. aslen Kastamonu yaşıyorum kendi evim var ciddi olanlar ulaşırsa karşılığını alacaktır. 45 yaşından aşağısı lütfen hiç vaktini almasın istiyorum.

7 Gönderilen Mesajlar

7 Arkadaşlık Teklifi

 1. FERHAT

  Tarih: Bugün

  KASTAMONU SLM SVG SYGLAR YAŞIM 45 İNAN SAMİMİ VE CİDDİYİM ADANLİYIM BOLUDA YALNIZ YAŞIYORUM HUZURUM OLDUKTAN SONRA HERYERDE YAŞARIM SVG ÖLÜR AŞK BİTER SYG GÜVEN HERŞEYE DEĞER BENDE DÜŞÜNSENİZE SONSUZ SYGLARIMI GÖNDERIYORUM

  • Halil

   Tarih: Bugün

   Selam kasdamolulu hanfendi manisadayim 49 yasinda kabul ederseniz

 2. Fatih

  Tarih: Bugün

  selam hanımefendi bende senin gibi çok yalnızım beraber geçireceğimiz çok güzel günler bizi bekliyor huzurun olabilirim yeter ki evet de beni kırmazsan ulaşırsan çok sevinirim.

 3. mustafa

  Tarih: Bugün

  Kastamonulu bayan ben Karabük de yalnız yaşayan 60 yaşında emekliyim sen bana uygun olduğunu düşünüyorum ve tanışmak istiyorum seninle adınız ne benim adım mustafa sana telefonum u veriyorum beni ararsan görüşelim ….. Bekliyorum tatlım ….

  • mustafa

   Tarih: Bugün

   58 yasinda ki kastamonunlu bayan beni ara konuşalım ikimiz aynı topragın insanıyız çok yakınız çabuk kaynaşacagız eminim .

  • AYHAN

   Tarih: Bugün

   Arkadaşlık yapaabiliririz canım istersen

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


En Popüler

Gizlilik

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için uyar - kaldır ilkesini benimsemiştir.

Şikayet ve içerik kaldırmak için mail adresimiz: info@arkadaslikkur.com

info@arkadaslikkur.com
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı