Bir Evlendirme Hikayesi..

Merhaba, bu site sayesinde nasıl evlendiğimi anlatacağım belki kaçınız çoğunuz beni facebook’ta tanıyor ve bunu biliyor ama bilmeyenler için anlatacağım. Önceden bir evlilik sitesi tabiri caizse arkadaş bulma sitesi diye bir kaç siteye üye olmuştum fark eder mi? Hiç biri arkadaşlık amaçlı yazmıyor ve hiç biride islami evlilik ile hiç bir bağlantısı yok. Ben gerçekten evlenmek istiyorum ama bu şekilde bana bu arkadaşlık siteleri vasıtasıyla doğru düzgün bir kişi mesaj atmıyordu.  Evlilik, bizim için kutsal bir görevdir. O yüzden ben bu yolla dost, arkadaş bulmanın imkansız olacağını anlamıştım. Bir kaç gün oyalanmıştım sonrasında bırakmıştım bu işleri.

evlilik-hikayesiAma bu yolda gerçekten inanarak ve doğru kişiyi bulacağım hiç aklımın ucuna dahil gelmezdi. Tanıdığım bir ablam ciddi evlilik sitesi vermişti. Yalnızca Türk erkeklerinin bulunduğu siteyle bir şekilde bende niyeti gerçek ve hakikatten evlenmek isteyenler olunca ve gördüğüm kadarıyla dürüst ve güvenilir yazıların olduğu bu siteyi buldum. Bir arkadaşlık kurmak için bir ilan yazdım ve tam istediklerime uyan bir beyefendi (Hakanım) ile tanıştım ve 1 yıldır evliyiz. Çok yakında çocuğumuz olursa burada paylaşırım inşallah. Diğer islami evlilik sitelerinin hiç bir ücret almadan sizlere bu hizmeti sağladıkları Arkadaslikkur.com ekibine teşekkür ederim.

Gizlilik

Web sitemiz kullanıcıların genel gizlilik kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz içerik için uyar - kaldır ilkesini benimsemiştir.

Şikayet ve içerik kaldırmak için mail adresimiz: info@arkadaslikkur.com

info@arkadaslikkur.com
Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı